پاسخ به سوالات


با تشکر از دوستانی که در پيام خود ابراز محبت کرده اند. محبت شما دوستان عزير مرا به ادامه کارم دلگرم می کند. قبل از نوشتن مطلب امروز به چند سوال در حدی که اطلاعات دارم پاسخ می دهم. البته لازم است مطلبی در مورد دوستانی که درباره دوربين های مختلف سوالاتی دارند ذکر کنم و آن اينکه از آنجا که من با چند دوربين خاص بصورت عملی آشنايی دارم اطلاعاتی که در مورد ساير دوربين ها می دهم از طريق اطلاعات ارائه شده در کاتالوگ های انها است.

پيام‌هاى زير برای من ارسال شده‌اند:

نويسنده: زهره
دوشنبه، 23 تير 1382، ساعت 1:59

سلام. من يك دوربين ديجيتال دارم كه وقتي عكس مي اندازم و اون رو روي كامپيوترم مي آورم حجم عكس ها خيلي زياد است و نميدونم چيكار بايد كرد.اگه راهنماييم كنيد خيلي ممنون مي شم . اسم دوربين:olympus 3.2 megapixel c-3020zoom

جواب >>> با توجه به اينکه اين دوربين عکسها را با دو فرمت TIFF و JPEG نگهداری می کند، احتمالا تنظيم دوربين شما روی TIFF که فرمت حجيمی است و برای پرينت مناسب است قرار دارد. در منوی تنظيم دوربين دنبال گزينه تغيير فرمت بگرديد و آن را روی JPEG قرار دهيد. ممکن است خود فرمت JPEG نيز ۲ يا ۳ سطح از فشردگی داشته باشد. منوال دوربين را نگاه کنيد. موفق باشيد.
اگر دوست داريد از عکسهای زيبايی هم که ميگيريد برای من بفرستيد همراه با شرايط عکس - سرعت، ISO ، میزان زوم و ... - تا در صورت امکان بنام خودتان در اينجا معرفی کنم.

----------------------------------------------------

نويسنده: 4th Reich
دوشنبه، 23 تير 1382، ساعت 1:20

oh... kheili webloge jalebie... vaghean arzeshe ziadi dare!!!

======
نويسنده: shadi
يكشنبه، 22 تير 1382، ساعت 21:34

خيلی مفيده مطالبتون. بايد از اين بابت ازتون سپاسگزار باشم. شاد باشی. تا بعد.
======

نويسنده: شبح
يكشنبه، 22 تير 1382، ساعت 21:21

بسيار وب لاگ جالب و ديدنی و خواندنی داريد اميدوارم موفق باشيد. در وب‌لاگ‌گردي اين آدينه حتما در مورد شما خواهم نوشت!
URL: http://weblog.shabah.org

جواب >>> ممنونم. اميدوارم که بتوانم کاری در خور محبت شما ارائه دهم.

---------------------------------------------------
نويسنده: parinaz
يكشنبه، 22 تير 1382، ساعت 18:53

dar morede digital camera OLYMPUS ham tozih bedin aya mishe be onvane webcam azash estefade akrd ?

جواب >>> تا جايی که من چند مدل را بررسی کردم چنين امکانی را نداشتند، ولی به احتمال زياد بخاطر تنوع زيادی که اين مارک دارد بايد مدلی از آن اين امکان را داشته باشد. از فروشندگان بپرسيد بهتر می دانند.

/ 1 نظر / 11 بازدید
iman

سلام اميدوارم خوب باشيد بابا دمت گرم وبلاگ توپی داری يه سوال داشتم و اون اينکه من ميخام يه دوربين رمباس ۵ مگا پيکسل بخرم که قيمت خوبی هم داره اما نميدونم بخرمش يا نه شما تو مايه های ۱۰۰۰۰۰ تومن دوربين خوب چی سراغ داريد ؟؟؟ لطفا جوابو برام ميل کنيد iman@corrsfan.com